Lammassaari

Monipuolinen suunnittelijaryhmämme hallitsee kaupunki- ja maisemasuunnittelun kokonaisuudet ja monialaiset suunnittelutehtävät. Ratkomme ympäristöhaasteita positiivisella asenteella luovan prosessin kautta. Tiivis tiimityöskentely, laaja yhteistyökumppaneiden verkosto ja vuorovaikutus ovat toimintamme perusta. 

Anni Järvitalo

Anni Järvitalo

maisema-arkkitehti MARK
osakas, toimitusjohtaja
anni@nomaji.fi
+358 (0)44 066 6775

Varpu Mikola

Varpu Mikola

maisema-arkkitehti MARK
osakas
varpu@nomaji.fi
+358 (0)40 016 5446

Mari Ariluoma

Mari Ariluoma

maisema-arkkitehti MARK
osakas
mari@nomaji.fi
+358 (0)40 020 5483

Riikka Nousiainen

Riikka Nousiainen

maisema-arkkitehti MARK
osakas
riikka@nomaji.fi
+358 (0)40 016 5447

Ina Westerlund

Ina Westerlund

maisema-arkkitehti MARK
ina@nomaji.fi
+358 (0)50 499 4820

Inkeri Niskanen

Inkeri Niskanen

maisema-arkkitehti MARK
inkeri@nomaji.fi
+358 (0)40 555 9406

Laura Tuorila

Laura Tuorila

tilasuunnittelija TaM SIO
laura@nomaji.fi

Alexander Swallow

Alexander Swallow

maisema-arkkitehti
alexander@nomaji.fi

Inka Andelin

Inka Andelin

maisema-arkkitehti MARK, puutarhasuunnittelija
(Suunnittelutoimisto Niitty)
inka@nomaji.fi

Annika Pousi

Annika Pousi

maisema-arkkitehti MARK
annika@nomaji.fi
+358 (0)40 840 3963

Jakke Mäki-Hollanti

Jakke Mäki-Hollanti

maisema-arkkitehti yo
jakke@nomaji.fi

Caroline Moinel

Caroline Moinel

arkkitehti SAFA
caroline@nomaji.fi

Kaisla Rahkola

Kaisla Rahkola

maisema-arkkitehti yo
kaisla@nomaji.fi

Leena Buller

Leena Buller

maisema-arkkitehti MARK
muotoilija TaM
leena@nomaji.fi

Elina Inkiläinen

Elina Inkiläinen

MMM, maisema-arkkitehti yo
(opintovapaalla)
elina@nomaji.fi

Sinustako Nomaji?

Laita viestiä:
nomaji@nomaji.fi